správa/oznam

ŠTK,KM  Kooš A 

Turnaj prípraviek   -   9.12.2018  . Miesto športová Hala  Hnúšťa  pre kategóriu U- 11. Účastníci  :  R. Sobota, Hnúšťa, Revúca,Jelšava,Tornaľa, Jesenské . Prezentácia od 8,15 do 8,45 hod. Občerstvenie a ceny zabezpečí ObFZ Rimavská Sobota .

Vylosovanie P- ObFZ pre mužstvá  SsFZ bolo zverejnené v ÚS č.  16  2018-19. 

 

Zo sekretariátu:

ESHOP   -  vzhľadom na to že evidujeme viaceré žiadosti o predlženie dátumu vyčerpania kreditov vo https://futbalnet.shop  z dôvodu možnosti uhradiť náklady za delegované osoby mládežníckych družstiev sa predlžuje možnosť čerpania kreditov  do 7. 12.2018  /vrátane/ .  

 

Oznámenie :  Vážení  funkcionári TJ ,FK v  ObFZ Rimavská Sobota oznamujem vám že od 1.12.2018 funkciu sekretára ObFZ Rimavská Sobota bude vykonávať pán Ing. Ivan Ostrihoň .  Prosím aby ste od horeuvedeného termínu už nezasielali vaše žiadosti a správy na meilovu adresu :  janforgon@pobox.sk  t.č. 0903 541 036 sa nebude používať .  Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkym funkcionárom TJ,FK ako aj rozhodcom a DZ  za  dobrú spoluprácu v  ObFZ  Rimavská Sobota   -   Prajem všetkym veľa úspechov v ďaľšej športovej činnosti    .     Ján   Forgon  

 

 

Ivan Ostrihoň  -  kontakt  :   č.t. :  0911 920  667     e-mail :  sekretariat@obfzrs.sk    / kancelária na štadióne MŠK   Rimavská  Sobota  /. 


 

Mgr  . Marian Petrok  v.r  - predseda  ObFZ                                   Ján   Forgon  - sekretár   ObFZ

Top